Kurzy, které Vám změní život
Zobrazit menu

Antonín Charvát - EIZO Corp.

  • Takto se líbil náš kurz Vzorce pro úspěšné podnikání panu Ing. Antonínu Charvátovi, general managerovi společnosti EIZO Europe GmbH o.s., zastupující společnost EIZO Corp. v ČR/SK.
Společnost EIZO Corp. je výrobcem profesionálních LCD monitorů značky EIZO.


"Jako ředitel českého zastoupení společnosti EIZO Corp. - výrobce profesionálních LCD monitorů EIZO - jsem během své kariéry prošel celou řadou specializovaných a velmi kvalitních kurzů zaměřených na oblast prodeje a komunikace, které mi velmi pomohly ve zkvalitnění mé práce.

Avšak žádný podobný kurz nikdy neřešil a do podrobna neanalyzoval jednotlivé stavy, kterými každá firma postupně prochází od počátku svého založení až po expanzi a stav moci, kdy již nachází své pevné místo na trhu, v souvislosti s optimalními praxí ověřenými postupy v těchto jednotlivých fázích.

A právě kurz Vzorce pro úspěšné podnikání, který mi nabídla Hubbardova akademie administrativy v Praze, se touto problematikou, důležitou pro optimální rozhodování řídících pracovníků, velmi kvalifikovaně zabývá.

Po jeho absolvování musím konstatovat vzornou připravenost celého kurzu a vysoké odborné znalosti lektorů. Při mém velmi silném pracovním vytížení mne také velmi mile překvapila vstřícnost a flexibilata lektorů s možností stanovení individuálního studijního plánu a zkušebních termínů.

A výsledek? Tento kurz mne osobně nejen velmi pomohl při stanovování prioritních cílů při nových obchodních aktivitách
v různých fázích svého vývoje, ale také významně přispěl ke konkretizaci úkolů jednotlivých pracovníků naší společnosti, tak aby bylo možné lépe měřit výsledky jejich práce a zvýšit jejich efektivitu."