Kurzy, které Vám změní život
Zobrazit menu

Václav Větrovec - VETOS s.r.o.

  • O přínosech studia v Hubbardově akademii mluví pan Václav Větrovec, majitel a ředitel společnosti VETOS dveře a zárubně s.r.o.
Společnost VETOS dveře a zárubně s.r.o. se specializuje na dodávky
a montáž stavebních výplní, převážně vnitřních dveří a zárubní, dřevěných podlah, schodů a mobilních příček. Společnost založil
v roce 1995, dnes má firma VETOS 40 zaměstnanců a patří mezi významné firmy ve svém oboru.

"Ke studiu v Hubbardově akademii jsem se dostal v roce 2001 a od té doby se vše velice změnilo. Technologie managementu vyučovaná v Hubbardově akademii, která je založená na dílech pana L. Ron Hubbarda, je sestavena velice koncepčně
a promyšleně. Její studium dalo naší firmě systém a koncepční řízení. Od té doby jen rosteme. Ze všech konkrétních přínosů pro naši společnost, mezi kterými nechyběl návod na detailní zorganizování firmy, systém sledování výkonnosti zaměstnanců, zlepšení komunikace i větší efektivita při práci, bych nejvíce vyzdvihnul návody na zvýšení výkonnosti zaměstnanců.
 
Jako podnikatel, který vybudoval firmu od základů a který musel řešit každodenní problémy především rychle a na základě "zdravého selského rozumu", velice oceňuji skutečnost, že kurzy v Hubbardově akademii poskytují především praktické návody a řešení, které je možné ihned použít. Člověk se přitom nemusí prokousávat složitými vzorci a tabulkami, probíraná témata skutečně nejsou pouhá prezentace skvělých myšlenek, ale vyzkoušené funkční návody a pohledy na věc. Navíc je studium vedeno stylem vlastního poznání, ke kterému Vás "lektor" navede, což je v praxi mnohem příjemnější, než poslouchat dlouhé výklady a teorie někoho jiného. Po zkušenostech, které se studiem v Hubbardově akademii nyní mám, mohu prohlásit, že takových organizací mnoho nenaleznete. Svým přístupem, metodikou studia a obsahem kurzů se na poli vzdělávání jedná svým způsobem o něco výjimečného.
 
Případným zájemcům mohu studium samozřejmě vřele doporučit s tím, že pokud chtějí něco zlepšit, nebo pokud chtějí získat pro sebe více času a chtějí něco budovat, tak ať to zkusí. K tomu bych pouze dodal že tyto kurzy určitě nejsou pro nikoho, kdo se nechce zlepšovat, a dále bych případné zájemce upozornil, že studium v Hubbardově akademii nutně nemusí být procházkou růžovou zahradou, nicméně výsledky a využitelnost v praxi jsou vysoce nadprůměrné.
 
Studiem metodiky L. Ron Hubbarda jsem také získal určitý "bonus", který podle mých zkušeností nebývá v oblasti vzdělávání příliš častým jevem – a sice dopad studia na můj život celkově. Jak se to projevuje? Po 12-ti letech podnikání netrpím "syndromem vyhoření", nejsem unaven, ani vyčerpán, ani netrpím nedostatkem času na svoji rodinu. Studium a práce na sobě pozitivně ovlivnily nejenom moji práci ve firmě, ale i další oblasti mého života - například v manželství jedu s plnou parou na plný plyn. I v osobní životě mám pozitivní zisky, celkově cítím, že kromě toho, že mám více času, mám také více rád lidi, svoji práci, rodinu i prostředí. Je to krásné a stojí to za to!"