Kurzy, které Vám změní život
Zobrazit menu

PŘÍBĚH KLIENTA - Alexandra Drtinová

  • ALEXANDRA DRTINOVÁ - Majitelka obchodní reklamní agentury
Sašu jsem potkala před osmy lety jako úspěšnou podnikatelku, která se z práce hostesky vypracovala až k majitelce menší obchodní reklamní agentury. Byla pro mě inspirujícím příkladem toho, že když někdo něco chce a miluje svou práci, dokáže se vypracovat vysoko. V čase našeho prvního setkání podnikala již 13 let, ale protože cítila, že potřebuje udělat ve svém fungování nějakou změnu, hledala nové podněty, nový směr i pomoc. A tak začala naše dlouhodobá spolupráce.


TADY JE JEJÍ PŘÍBĚH


ALEXANDRA DRTINOVÁ

Majitelka obchodní reklamní agentury

V roce 2010 jsem již 13 let podnikala v oblasti realizace výstavních expozic, organizace různých eventů a kompletních marketingových služeb. Začala jsem se ale více rozrůstat a mít pod sebou více lidí (subdodavatele i vlastní lidi) a cítila jsem, že musím udělat u sebe nějakou změnu, abych to pohodlně zvládla a byla stále efektivní. Do Hubbardovy akademie jsem se dostala přes e-mailovou nabídku na seminář pro vedoucí pracovníky. Seminář „Jak přežít jako šéf“ mne perfektně nakopnul – uvědomila jsem si své chyby, co musím přeorganizovat a jak se skutečně stát vedoucím pracovníkem. Ale to byl jen začátek. Chtěla jsem na sobě pracovat ve více směrech a tak jsem se rozhodla s Hubbardovou akademíí pro dlouhodobý program.

Zlomovým pro mne byl obchodnický a komunikační trénink. Podnikala jsem, úspěšně obchodovala, ale tak nějak z nevyhnutnosti, velmi mne to nebavilo. Po absolvování tréninků u mě nastal obrat o 360 o Obchodování mě začalo bavit, stalo se mým koníčkem a šlo mi to přirozeněji a lehce. I lidi kolem si všimli, že jsem nějak rozkvetla, byla veselejší ale zároveň s větším tahem na branku. Následovalo několik dalších tréninků a kurzů v oblasti řízení firmy, marketingu, …atd. Každý mě v něčem inspiroval a posunul.

Co ale nejvíce oceňuji je skutečně individuální přístup a důraz na pochopení látky! Protože jsem trochu něco jako dyslektik stávalo se mi, že sem předtím na různých seminářích ztrácela koncentraci a půlce věcem nerozuměla. V Hubbardově akademii skutečně kladou důraz na pochopení informací a svou metodikou dbají o to, aby člověk všemu rozuměl a věděl to použít. A to bylo a je pro mě to pravé!

Dnes můžu říct, že“nakopnutí“, které jsem hledala jsem našla. Změnila a zlepšila jsem styl řízení lidí, způsob komunikace a uvědomila si, že je nutné na sobě neustále pracovat, osobnostně růst. Investice do sebe byla tou nejlepší investicí.

WEB: www.agenturabea.cz