Kurzy, které Vám změní život
Zobrazit menu

Mgr. Jan Říha - Nezávislý finanční poradce

  • Mgr. Jan Říha - Nezávislý finanční poradce .
Do Hubbardovy akademii jsem se dostal na doporučení mého kolegy, který u nich absolvoval komunikační trénink. V té době jsem měnil zaměstnání i pracovní obor - jako dlouholetý ajťák jsem se rozhodl vplout do světa finančního poradenství, protože mě tento obor od malička velice zajímal. Věděl jsem, že to nebude lehké a že uspět v tvrdém byznysu bude chtít výdrž a nějaké chytré know-how.

Necítil jsem se jistě v komunikaci a obchodních dovednostech a proto jsem hledal možnosti, jak se zlepšit. Již první schůzka se Slavkou (vzdělávací poradce HAA) mě inspirovala a nabila pozitivní motivací vytrvat a rozhodl jsem se využít jejich služeb.

Spolupráce se stala pravidelnou a absolvoval jsem několik služeb zaměřených hlavně na zvýšení sebejistoty, obchodních a komunikačních dovedností. S odstupem času jsem nejvíce ocenil komunikační tréninky, protože tam jsem skutečně pochopil, že být v klidu, umět se na věci podívat s nadhledem, rozpoznávat emoce a být trpělivějším mi přináší ovoce v práci i osobním životě. Základní komunikační cvičení, kterým jsem zpočátku nepřisuzoval důležitost a velkou váhu, se v praxi ukázala jako nevyhnutná. Cítil jsem se lépe, sebejistěji a i obchodně se mi začalo dařit.

Dnes, po 5-ti letech spolupráce, jsem 100procentně jistější, můj obrat vzrostl o více než 300 % (samozřejmě i díky mým kontaktům a pracovnímu nasazení). Investice do osobnostního rozvoje vnímám jako nevyhnutné a životně důležité, jejich výsledky se časem projeví jako pozitivní změny jak v pracovním, tak v soukromém životě, sám jsem toho příkladem.

Mgr. Jan Říha
jan.riha1@fincentrum.com
+420 776 689 555
Co na to říká naše lektorka Ing. Slavka Gondová?
Honzu obdivuji za jeho obrovské nasazení a touhu prorazit a uspět ve světě finančního byznysu. Vždy jsem vnímala jeho chuť pomáhat lidem poradenstvím a podporovala jsem ho. Poradenství dělal a dělá upřímně a velmi eticky. Když jsme se seznámili, tak se z velmi jisté pozice v IT vydal na novou, nejistou, nevyšlapanou cestu finančního poradce. Po tvrdých začátcích dnes sklízí úspěchy. Jsem šťastná, že se mu daří – v práci i osobním životě - a navíc jsme se za ty roky stali přáteli. Těší mne, že mi nikdy neopomene říci, že jsem/jsme součástí jeho cesty k úspěchu.