Kurzy, které Vám změní život
Zobrazit menu

Jan Lacina - Testo, s.r.o.

  • Pan Jan Lacina, vedoucí marketingu společnosti Testo, s.r.o., nám dal zpětnou vazbu k semináři, který u nás absolvovali jeho spolupracovníci.
Společnost Testo, s.r.o. je dodavatelem měřící techniky a systémů pro klima, životní prostředí nebo měřících přístrojů pro obor potravinářství, farmacii a zdravotnictví.


"V návaznosti na první seminář realizovaný v předchozím roce absolvovali naši pracovníci celodenní školící seminář, který proběhl počátkem března letošního roku.

Stejně tak jako v minulém roce musím velice kladně hodnotit jak přístup Vašich pracovníků, tak především přínos procvičovaných témat pro zvýšení profesionality našich kolegů. V období, které následuje po tomto semináři, zaznamenáváme zlepšení komunikace našich pracovníků se zákazníky a nárůst jistoty při řešení problémových situací.

Vzhledem k tomu, že právě toto byla hlavní témata Vámi připravovaného semináře, chtěl bych vám touto cestou poděkovat za profesionální průběh a úroveň celé akce.

Pro další prohlubování kvalifikace našich pracovníků bychom se rádi v budoucnu zúčastnili některého z Vašich dalších školících seminářů."