Kurzy, které Vám změní život
Zobrazit menu

Jakub Král reference po obchodnickém tréninku

OHLASY PO OBCHODNICKÉM TRÉNINKU - aneb "když i nevěřící Tomáš uvěří" 

"Jsem rád, že jsem tento druh školení mohl podstoupit, i když jsem měl několik otazníků a zdálo se mi zbytečné kurz absolvovat... Přeci jen mě zaujalo pár věcí a zvědavost mne přesvědčila. Školení mi bylo přínosem, hlavně v otevření nadhledu pro mojí osobní „práci“ se zákazníkem, naladění a pochopení nálady daného člověka, zjišťování potřeb, pomoc a řešení problémů s prodejním výsledkem. I když spousty věcí děláme automaticky, neuvědomujeme si to do té doby, dokud o tom nevíme…..

Pochopil jsem zde konkrétní věci obchodního jednání, vybral jsem si a doplnil to co jsem potřeboval a kde jsem cítil své „slabiny“. Porozumění jak se zákazníkem pracovat, ale také kdy „zaútočit“ ve správný čas na cíl, dotáhnout prodej bez jakéhokoliv studu a bez slovních kliček do zdárného konce. Ověření v praxi dostálo svých výsledků a já se těším na další setkání.

V naší firmě těchto školících kurzů od Hubbardovy akademie využívá několik zaměstnanců, s velkou spokojeností. Líbí se mi individuální přístup a jedinečné nastavení školícího kurzu pro každého dle potřeby. Možnost dlouhodobé spolupráce a průběžné doplňování zkušeností, řešení různých situací s komplikacemi z praxe, hledání cesty pro dosažení osobního úspěchu, atd. Pokud člověk nechce zamrznout ve svém stereotypním jednání, ustáleným za dlouhá léta, zde je skvělá cesta a příležitost, jak se dál seberealizovat, i když si myslíme že už se nemáme co naučit.

Velice doporučuji HAA a jejich precizní přístup a dohled nad splněnými úkoly, s vyhodnocením výsledku a aplikací v praxi.

Jakub Král, ABRASIV a.s.

Poptejte kurz / seminář / workshop:

Název*: 
Firma: 
Jméno a příjmení*: 
Telefon: 
E-mail*: 
Vaše zpráva pro nás: