Kurzy, které Vám změní život
Zobrazit menu

Jak zajistit vykonání práce

 • Býváte nervózní, když máte mluvit před více lidmi?
 • Narážíte na odpor, když chcete někoho jiného o něčem přesvědčit?
 • Nedělají podřízení přesně to, co potřebujete?

V kurzu se naučíte, jak lépe komunikovat s více lidmi najednou a jak být přesvědčivější, když někomu zadáváte úkoly nebo příkazy. Zvýšíte svůj "tah na bránu" a naučíte se zvládat více lidí tak, aby udělali, co potřebujete.Co absolvováním kurzu získáte?

 • Větší trpělivost, "tah na bránu" a přesvědčivost při jednání s lidmi.
 • Zlepšíte se v řízení lidí a v zadávání pokynů nebo příkazů.
 • Budete mít větší jistotu při komunikaci s více lidmi.
Více...
 • Zlepšíte svůj komunikační projev při řízení lidí, váš projev bude efektivnější a bude působit pozitivně.
 • Naučíte se komunikovat se svým okolím tak, aby bylo lépe motivované a chtělo vykonat to, co žádáte.
 • Zlepšíte se ve schopnosti zadávat úkoly podřízeným takovým způsobem, aby je nakonec splnili, i když se jim nechce nebo k tomu mají odpor.
 • Naučíte se, co dělat, když podřízený úkol splní částečně nebo nepřesně, aniž byste při tom vytvářeli ovzduší napětí a nervozity.
 • Naučíte se, jak vnímat skupinu, jak k ní mluvit a zadávat jí pokyny a jak zvládnout případný odpor.


Komu je kurz určen?


Vedoucím pracovníkům, projektovým manažerům, obchodním zástupcům nebo komukoli, kdo se chce zlepšit v komunikaci před více lidmi nebo kdo chce mít lepší schopnost přesvědčit o něčem další lidi.


Jak kurz probíhá?

 • Nejdříve budete studovat nezbytnou teorii, která se týká komunikace, kontroly svého pracovního prostředí a mezilidských vztahů.
 • Podstatnou částí kurzu jsou praktické nácviky různých situací, které se budete učit zvládat jiným způsobem. Tyto nácviky probíhají s jedním člověkem nebo více lidmi. Jednotlivá cvičení na sebe navazují a jsou stále obtížnější.
 • Nejdříve budete procvičovat různé situace s jedním člověkem, později s více lidmi, až nakonec s celou skupinou. Z počátku budou cvičení jednodušší a budou obsahovat jednoduché situace, kdy například budete někomu zadávat jednoduchý úkol. Postupně budou cvičení stále náročnější, to znamená, že příjemce zadávaného úkolu bude klást stále větší odpor, a vy se tak  budete učit, jak tyto obtížnější situace řešit s nadhledem a pozitivním přístupem.

Předpokládaná délka kurzu:
6 dní, možnost individuálního časového rozvrhu


Závěrečná zkouška a certifikát:

Kurz je zakončený zkouškou, ve které ověřujeme získané znalosti. Pokud ve zkoušce neuspějete na 100%, vrátíme se s vámi k těm kapitolám kurzu, ve kterých jste při zkoušce neuspěli, a projdeme je s vámi znovu. Na konci takovéhoto zopakování by měly být vaše znalosti 100%.
Hodnocení kurzu:

"Důležité body pro úspěch ve všech okolnostech je kontrola, silný záměr a být "teď a tady". Jakékoliv porušení těchto bodů vede
k neúspěchu, v lepším případě ke zhoršení
a časové ztrátě. Je dobré se vždy zaměřit na jednu věc, důkladně a důsledně ji vyřešit a poté pokračovat
v další.Těším se na aplikaci
v praxi."

Daniel Holec

"Překonal jsem hodně vnitřních bariér a našel pozici, ze které se problémy řeší lépe a efektivněji. Budu se snažit osvojit si a zažít ty postupy."

Jan Smrčka


Více

"Tento kurz mě neskutečně posunul dopředu. Zjistila jsem, že v životě je potřeba býti příčinou a naučila jsem se to ovládat. Jak lehké! Kurz má neskutečně dobře zvládnuté techniky
na postupné zvládání situací a především
v předprogramování stavu mysli. Velká podpora je
v týmu, který se při posledních cvičeních super baví. Člověk prochází stavy deprese , ale taky euforie ze získaného poznání. Je velmi důležité, že se na kurzu nic NEUČÍ. Ke všemu člověk přijde sám s pomocí supervizora a to dodá hloubku prožitku, který se do mysli navždy uloží."

Kateřina Ondráková

"Tento kurz byl pro mě velkým přínosem hlavně
v oblasti zvládání protizáměru ať už jednotlivce nebo skupiny lidí. Posunulo mě to
o obrovský kus dopředu při zvládání nečekaných situací."

Tomáš Palm

Poptejte kurz / seminář / workshop:

Název*: 
Firma: 
Jméno a příjmení*: 
Telefon: 
E-mail*: 
Vaše zpráva pro nás: