Kurzy, které Vám změní život
Zobrazit menu

Prodeje klesají? Drtí vás konkurence?

Děje se vám při prodeji vašich produktů nebo služeb následující?
  • Musíte dávat příliš velké slevy.
  • Nedaří se sehnat dostatek zákazníků nebo zakázek.
  • Prodej vás celkově stojí mnoho sil.

Pokud tomu tak je, je třeba v prodeji něco změnit. Samo od sebe se to nezlepší! Nejméně nákladná je změna svého způsobu prodávání – tzn. jak řešit různé situace, které nastávají. Nemusíte měnit produkt, strategii nebo obchodníky – změňte své obchodní návyky!Neváhejte a naučte se, jak řešit nejčastější situace při prodeji lépe! Udělejte první krok ke zlepšení vašich prodejních výsledků a absolvujte náš

Neuvěřitelný prodejní seminář

Na tomto semináři se naučíte řešit nejčastější situace, které při prodeji vašich produktů nebo služeb nastávají. Dále se dozvíte, jakými fázemi obchodní případ prochází a kde děláte nejčastější chyby. Zjistíte mimo jiné: 

  • Naučíte se získat přístupnost zákazníka a jeho ochotu s vámi otevřeně hovořit.
  • Zjistíte, jaká jsou nejdůležitější pravidla při překonávání námitek zákazníka.
  • Budete vědět, jak překonat námitky, které vám zákazník dává, aniž byste museli dávat příliš velké slevy.
  • Naučíte se překonat problémy a skutečné obavy zákazníka.
  • Budete vědět, jak řešit situace, kdy zákazník váhá nebo oddaluje uzavření obchodu.Jsou Vám uvedené obchodní potíže povědomé? Můžeme Vás rozvojem těchto dovedností v obchodování posunout tam, kde chcete být? 

Potom neváhejte a přečtěte si o semináři více informací nebo se na seminář můžete rovnou přihlásit. 
Chci se přihlásit
 Myslíte si, že tento seminář Vám nízké prodeje nevyřeší?

Možná, ale to nepoznáte, pokud ho nevyzkoušíte. Řadě našich zákazníků pomohl, může pomoci i Vám. Pokud ale chcete jiné nebo komplexnější řešení, podívejte se na naše další články nebo využijte některou z níže uvedených možností.
 


Analýza fungování firmy

Vyplňte prosím dotazník a my vám provedeme analýzu fungování firmy. Na základě vyhodnocení této analýzy, které s Vámi provedeme osobně, Vám doporučíme, odkud začít firmu zlepšovat, koho a v čem vyškolit, případně co můžete zvládnout svými silami a podobně.

Začni zde
Popište nám svoji představu...

… a my se vám pokusíme navhnout vhodné řešení. Vyzkoušejte si nás, jak umíme reagovat na Vaše požadavky a zároveň vzít v potaz Vaši situaci.

Začni zde

Reference

Pokud stále ještě nevíte nebo váháte, inspirujte se lidmi, kteří již nějaké služby u nás absolvovali. Před časem byli v podobné situaci, v jaké jste teď vy – podívejte se tedy, co jim absolvování služeb přineslo.