Kurzy, které Vám změní život
Zobrazit menu

Nepracují podle vašich představ?

Jste ve vaší firmě svědky podobných situací?
  • Zaměstnanci neplní své povinnosti tak, jak by měli.
  • Stávající způsoby motivace nefungují.
  • Nedaří se postoj zaměstnanců změnit k lepšímu.

Ať už pozorujete tyto nebo jiné situace, není to nic, co by komukoli přidalo na chuti do práce nebo zvýšilo výkony. Jediné, co takové situace přinášejí, je další napětí ve firmě, pocuchané nervy vedoucích pracovníků a nižší zisky.Kromě kompletní výměny zaměstnanců se můžete vy sami naučit, jak řídit zaměstnance lépe. Jako první krok se můžete něco naučit o MOTIVACI. Co to vlastně je? Jak to funguje? Existuje také jiná motivace, než jsou peníze, případně tresty? To vše se dozvíte na naší přednášce

Jak lépe motivovat podřízené

Absolvováním této krátké přednášky získáte základní znalosti potřebné k efektivní motivaci svých zaměstnanců. Dozvíte se:

  • Co to motivace skutečně je, jaké má úrovně a jak by mohla ve firmě motivace fungovat.
  • Také Vám ukážeme příklady situací, jak někteří vedoucí pracovníci negativně působí na motivaci lidí ve svém okolí.
  • A na závěr Vám také samozřejmě ukážeme, jakým způsobem pracujeme v oblasti vzdělávání a jaké přínosy může pro Vás mít absolvování některých našich služeb.Řešíte aktuálně problémy s motivací Vašich zaměstnanců? Chcete se o motivaci dozvědět více, uvolnit ve firmě napjatou atmosféru? 

Stačí aby jste si o přednášce přečetli více informací nebo se na přednášku můžete rovnou přihlásit. 
Chci se přihlásit
 Vyžaduje situace u vás ve firmě jiné řešení?

Potom se na to podívejme podrobněji, protože situace, kterou ve firmě máte, může mít různé příčiny. Podívejte se na naše
další články nebo zvolte prosím některou z následujících možností:

 


Analýza fungování firmy

Vyplňte prosím dotazník a my vám provedeme analýzu fungování firmy. Na základě vyhodnocení této analýzy, které s Vámi provedeme osobně, Vám doporučíme, odkud začít firmu zlepšovat, koho a v čem vyškolit, případně co můžete zvládnout svými silami a podobně.

Začni zde
Popište nám svoji představu...

… a my se vám pokusíme navhnout vhodné řešení. Vyzkoušejte si nás, jak umíme reagovat na Vaše požadavky a zároveň vzít v potaz Vaši situaci.

Začni zde

Reference

Pokud stále ještě nevíte nebo váháte, inspirujte se lidmi, kteří již nějaké služby u nás absolvovali. Před časem byli v podobné situaci, v jaké jste teď vy – podívejte se tedy, co jim absolvování služeb přineslo.