Kurzy, které Vám změní život
Zobrazit menu

Vzestupy a pády v životě

 • Dostáváte se často do stresových situací díky vlivům vnějšího okolí?
 • Dokážete se jim bránit?
 • Umíte snadno řešit problematické situace?

Účelem kurzu je poskytnout důležité informace týkající se stresu
a jeho vlivům na myšlení, chování a práci člověka. Součástí kurzu je přesný popis vlastností určitého typu lidí, kteří dokáží na své okolí působit velmi destruktivně, a dozvíte se, jakým způsobem to dělají.
V kurzu také naleznete překvapivé souvislosti mezi nestabilitou, výkyvy v náladách, nemocemi a stresem. V závěrečné části kurzu se budete učit, jak rozpoznat ty "správné" typy lidí, jak se bránit stresu
a tlaku a jak je možné úspěšně řešit uvedené situace.Co absolvováním kurzu získáte?

 • Naučíte se lépe rozumět tomu, jak fungují mezilidské vztahy.
 • Porozumíte mechanismu stresu a tomu, jak se do něj člověk dostává.
 • Seznámíte se s typy osobností, které vyvolávají ve svém okolí stres a tlak. Zjistíte, jaké jsou jejich vlastnosti, a naučíte se je rozpoznat.
 • Získáte přesný postup, jak si ve stresové situaci poradit, naučíte se, jak jí porozumět, odhalit její příčiny a bránit se.
 • Získáte návod, jak řešit problematické situace, které vám komplikují život.

Komu je kurz určen?


Kurz je určen pro všechny, kteří se potýkají s výkyvy nálad či pracovních výkonů, nebo jsou často nemocní, nestabilní nebo mají pocit, že zažívají příliš stresu. Kurz je také vhodný pro lidi, kteří v některé oblasti života podléhají negativním vlivům ze svého okolí, nebo se cítí nějakým způsobem býti pod tlakem.


Jak kurz probíhá?

 • Kurz se skládá z individuálního studia teoretických materiálů, práce s písemnými příklady a diskuse s lektorem.
 • Na závěr kurzu se koná individuální pohovor s každým účastníkem, jehož cílem je formulovat zásadní problémy, které mu komplikují život. Na základě tohoto pohovoru je sestaven program řešení na míru, který nabídne možnosti, jak danou situaci vyřešit.
 • Kurz je ukončen tehdy, až jeho absolvent úspěšně vyřeší vybrané situace v životě.

Předpokládaná délka kurzu:
2 dny


Závěrečná zkouška a certifikát:

Kurz je zakončený zkouškou, ve které ověřujeme získané znalosti. Pokud ve zkoušce neuspějete na 100%, vrátíme se s vámi k těm kapitolám kurzu, ve kterých jste při zkoušce neuspěli, a projdeme je s vámi znovu. Na konci takovéhoto zopakování by měly být vaše znalosti 100%.
Hodnocení kurzu:

"Tento kurz mi odpověděl na mnoho mých osobních otázek. Všechno souvisí se vším. Osobnostní rovina
s tou pracovní a obráceně. Velmi mi pomohla správná diagnostika lidí (sociál, antisociál) a upravilo to mé chování k nim. Princip komunikace a budování porozumění je skvělý vynález, který funguje
a pomáhá k dobré komunikaci. A všechno se opravdu točí kolem ní.
Za dobu, co znám tyto principy, jsem mohla hodně lidem pomoct. A to aniž by mě to vyčerpávalo!!! Začala jsem více myslet na sebe."

Kateřina Ondráková - Vedoucí maskérů České televize

"Tento kurz mi dal velice mnoho. Naučila jsem se situacím, jak reagovat
v napjatých situacích, stresových situacích, jak jednat s lidmi, kteří nejsou pozitivně naladěni a zjistila jsem, že hlavním důvodem toho, proč jsou lidé na sebe naštvaní (jak v osobním, tak pracovním životě), je komunikace."

Marie Slavíčková

Poptejte kurz / seminář / workshop:

Název*: 
Firma: 
Jméno a příjmení*: 
Telefon: 
E-mail*: 
Vaše zpráva pro nás: